Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

GalaksiNet Web & Yazılım 2015 kuruluş tarihinden bu yana e-ticaret yazılımları, e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere sizler için kurulmuştur. GalaksiNet Dijital Pazarlama, online ve fiziksel ortamda yansıtacağınız kurumsal kimliğiniz için stratejik bir ortaklık geliştirerek güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, yenilikçi bir firma olmayı vizyonu haline getirmiştir.

GalaksiNet Web Tasarım; günümüzde firmalar için hem prestij hem de kazanç sağlama yöntemi olarak kullanılan Web tabanlı teknolojileri, sizler için uyguluyor ve firmanızın hedeflerine ulaşmasın da yardımcı oluyoruz.

Hedefe dönük ve kişiye özel tasarımlar, sizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan Web Siteleri, ürün satışı ve teslimatını kolaylıkla yapabileceğiniz E-ticaret Siteleri, firmanızın herkes tarafından hızla erişilebilmesine yardımcı olacak Mobil Web Siteleri gibi çözümler ile sizleri daha tanınır ve kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz.

 

Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki web sitesine kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz. Teknolojinin akıl almaz bir hızla ilerlediği çağımızda, bizler de kendimizi geliştirmeye, verdiğimiz hizmetin kusursuz hale gelmesi için çalışmaya devam ediyoruz.

GalaksiNet E-Ticaret Sistemleri, SEO Analizi, İçerik Geliştirme, Sosyal Medya Pazarlama, Web Site Tasarımı, E-Mail Pazarlama, E-ticaret Çözümleri, Ödeme Altyapısı, Promosyon Ürünleri ve Baskı Hizmetleri alanlarında size çözüm odaklı hizmet vermektedir. Baskı aşamasında sizlere katalog, kartvizit, broşür, afiş vb. baskı hizmetlerini vererek işletmenizin tanıtım gücünü arttırmak için sizlere destek vermekteyiz.

Ayrıntılı web analizleri ile görüntülenme bilgilerinizi ve site trafiklerinizi inceleyerek hangi yönde çalışmalar yapılması gerektiğini tespit ederek sizlere çözüm üretmekteyiz. Sosyal Medya hesaplarınızı düzenleyerek hedef kitlenize ulaşmayı ve Pazaryeri alanlarında güçlü olmanızı hedefliyoruz.

GalaksiNet Web & Yazılım şirketi olarak, hayalleri olan girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. Ekip arkadaşlarımızı da hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Küçük büyük demeden birçok firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde kaliteli projeler ve çözümler üremekte olan firmamız çözüm odaklı çalışması ile sizin daha kolay satış yapmanızı sağlamak için projeler geliştirmek de ve sizlerin hizmetine sunmaktadır. Böylece tüketici kitlenize daha kaliteli ve güvenli ürünler satmanıza yardımcı oluyoruz.

 

VİZYON & MİSYON

GalaksiNet Web & Yazılım şirketi, olarak   E-Ticaret alanında yenilikleri sürekli takip eden, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunan, yüksek nitelikli kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.Milli değerlerimizi küresel pazarda e-ticaret çözümleri ile sağladığımız entegrasyonlar ve inovasyonlarla temsil ederek  maksimum fayda sağlamak. Entegre çalışma planlarımızla sektör lideri bir marka ve ajans olmak arzusundayız.

Herkesin E-ticaret alanın da yer almasına öncü olmakla birlikte .Global pazardaki gücümüzü arttırmak için web çözümleri üreterek internet pazarını kolaylıkla ulaşılabilir bir yer haline getirerek İşletmelerin internetteki yüzü haline gelmeyi misyon edinmiş bir firmayız.

>