Uniforma.Az

Web Tasarım, Görsel

Siteye Git


FirmaHakkında


Black-Rams-Uniform


Firmamız 2007 yılında Istanbulda reklam ve promosyon sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

2011 yılında Azerbaycan’da ürün katalogumuzu genişleterek üniforma pazarına girdik.

Ürünlerimiz katalogdaki modellerden sınırlı değildir, firmanıza özel renk ve modellerle hizmet etmektedir. Kalite olarak bizi bu noktaya taşıyan titiz müşterilerimize ve çalışanlarımıza başarılar diler, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz!

Büyüyen teknoloji dünyasıyla beraber bizde kendi hizmet ve ürünlerimizi dijital ortamda müşterilerimize sunmağı hedefliyorduk ancaq daha öncede çalışdığımız firmanın yetersizliği bizi daha güvenli ve işini bilen bir ekiple tanışmamıza sebeb oldu. Galaksinetle çalışmağa başladığımız çox kısa süreden sonra Azerbeycanda internet üzerinde uniforma arandığında ilk olarak bizim sitenin çıkamsı gururvericidir.


Black-Uniforma

Proje Hakkında Detaylı Bilgi

Black Rams şirketi uzun dönemdir Azerbeycanda çalışan ve kendinin üretdiği ürünler ile pazarda kendi sözünü diye bilen bir markadır. Çalışmağa başladığımız dönemde sitenin hem kullanışlı hem sektöre uygun tasarımın öne çıkmasını hedeflemişdik. Sonuc itibarı ile sitenin kulanışlığı ve sitenin renklerinin ürünler ile uyum içerisinde olarak bir bütün yaratdığı göz önündedir.

Farklı arama motorlarında sitenin birinci sayfada çıkamsı seo yönünden sitenin mükkemel çalışmasının göstergesidir. Site çox hız ve optimize edilmiş. Google Analitik hesablamalarına göre bir tek uniforma kelimesi üzerinden siteye aylık ortalama 1000-1500 kullanıcı geliyor. Buda sadece ürün tanıtımı amaclı hazırlanış bir site için sadece bir anahtar kelime üzerinden elde edilen çok iyi gpstericidir.


>