Güvenlik Dükkanı

SEO Desteği, Özel Web Site Tasarımı,  Görsel Tasarımı, Analiz Aracları

Siteye Git


FirmaHakkında


Güvenlik Dükkanı7


Güvenlik dükkanı olarak 2017 yılında güvenlik teknolojilerini güncel ürünlerle siz müşterilerimizin hizmetine sunmak üzere kurulduk.
Güvenlik dükkanı, güvelik kamera sistemleri bünyesinde CCTV ve IP teknolojilerini Retro Güvenlik, Dahua, Haikon, Hawkcam’i markalarıyla yangın sistemlerinde Finder ve Code markalarıyla genç,dinamik,yenilikçi ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Hazır paketler, mobil araç sistemleri, güvenlik kameraları, Kayıt Cihazları, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Bağlantı Ekipmanları, Veri Depolama vs. ürün ve sistemlrimizle hizmet vermekteyiz.
VİZYON
Güvenlik dükkanı, vizyonunu öncelikle küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini korumak olup rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortaklık olarak güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı,yenilikçi bir firma olmayı vizyonu haline getirmiştir.
MİSYON
Elektronik teknolojileri ve güvenlik sistemi entegrasyonu alanında; Türkiye başta olmak üzere yurt dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak misyonunu Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir güvenlik şirketi olmayı misyon haline getirmiştir.


Güvenlik Dükkanı6
Güvenlik Dükkanı Mobil
Güvenlik Dükkanı5

Proje Hakkında Detaylı Bilgi

Güvenlik dükkanı, genç ve dinamik yapısıyla güvenlik sektöründe öncü firma olmayı hedefleyen iş ortaklarımızdan birisidir. Güvenlik dükkanı son kullanıcıya ulaşmayı hedeflediği alt yapısına biz GalaksiNet ile bir SEO ve mobil uyumlu e- ticaret sitesi sağladığımız online profili sayesinde bugün Türkiye’nin her iline hizmet verebilmektedir. Her geçen gün artan müşterilerine e-malling ve toplu SMS hizmeti ile güncel indirim ve kampanyalarını duyabiliyor. Güvenlik sektöründe öncü olmayı hedefleyen firma google arama motorlarında en üst sıralarda çıkabilmek için mevcut Seo çalışmalarımızdan yararlanmaktadır. Bunun yanında kendilerine periyodik olarak sunduğumuz raporlama hizmetiyle iletişim ve müşterilerini güncel ve aktif bir şekilde takip edebilmekteler.


>